S.S.S.

S.S.S.

Ödeme; Web sayfamızdan herhangi bir kredi kartınızla tek çekim ve taksitli olarak ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

İade söz konusu olduğunda, kredi kartı ile yapılan ödemeler 6--8 gün içerisinde ödeme yaptığınız kredi kartına yansıtılacaktır. 

 

Ürününüz, sipariş tarafımıza ulaştıktan sonra en geç 3-5 iş günün de tarafınıza kargolanacaktır. Anlaşmalı olarak çalıştığımız UPS Kargo ile tarafınıza gönderilecek, tüm gönderi bedelleri tarafımızdan karşılanacaktır. 

Teslimat ile ilgili süreler, tamamen kargo firmalarının dağıtım hızı ve dağıtım sıklığıyla bağlantılıdır. Ürününüz kargoya verildikten sonra, kargo takip numarasını da içeren mail tarafınıza gönderilecektir.

Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Hizmet sunumuna ilişkin mesafeli sözleşmelerde ise, bu süre sözleşmenin imzalandığı tarihte başlar. Sözleşmede, hizmetin ifasının 7 günlük süre dolmadan yapılması kararlaştırılmışsa, tüketici ifanın başlayacağı tarihe kadar cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar satıcı veya sağlayıcıya aittir. Ancak Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Üründe herhangi bir kusur, problem gördüğünüzde Avim aydınlatma san ve dış tic ltd şti bu sorunları çözmekle yükümlüdür. Şikayet ve taleplerinizi bize +90 212 537 19 55 numaralı telefondan ya da e-posta yoluyla [email protected] adresine yönlendirdiğinizde müşteri memnuiyeti çerçevesinde her türlü çözüm için sizlere dönüş yapacağız.